1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi Version 1.0.0

1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi Version 1.0.0

Description of 1 GB Kazan - Bedava İnternet Paketi

Genel kültür, coğrafya, matematik, popülerkültür sorularıyla hazırlanmış soru-cevap yarışmasında başarılıolan herkese mobil internet paketi kazanma şansı veren uygulama GBMilyoneri şimdi google playde!

Durma, hemen indir yarışmaya başla!

Hiç başarılı olamazsan da üzülme, başarmaya en çok yaklaşanlar,hafta içinde en çok doğru cevap verenlere, en çok yarışanlara dahediye ödüller dağıtılıyor..

GB Milyoneri başka uygulamalara benzemez! Hem eğlen, hembilgilerini geliştir hemde ödüller kazan!

Daha detaylı bilgi için uygulama içinde detaylar ve şartlar bölümünasıl çalışır kısmını inceleyiniz. Uygulama işleyişi sorularıngüncellenmesi, ödül dağıtım sistemi üzerinde yapılan her türlüdeğişikliği uygulama içi bildirim sistemiyle takipedebilirsiniz.

Uygulamanın ülkemiz gsm operatörlerinden turkcell, vodafone ve turktelekom ile ilişkisi yoktur. Dolayısıyla bu operatörlerinyayınladıkları GNC, BİP, Yaani, Selfie gibi uygulamalarla da birbağlantısı yoktur!General culture,geography, mathematics, giving everyone the chance to win a mobileinternet package, which is successful in the competition withprepared questions and answers to practice questions GB Millionairepopular culture now in google play!

Go ahead, download the contest starts now!

Never worry if you do not succeed in, to achieve the mostapproaching, giving the most correct answers in weeks, distributedas gifts to those most racing prizes ..

GB Millionaire is dissimilar to other applications! Both have fun,win prizes in both developed and details!

Examine the details of how it works in practice and conditionssection for more detailed information. Practice functioning of thequestions to be updated, award-house distribution systemnotification of any changes to applications on the system canfollow.

Application of GSM operator Turkcell, our country has norelationship with Vodafone and Turk Telecom. So they publishedthese operators GNC, BEEP, either new, there is also a connectionwith applications such as Selfie!

App Information of 1 GB Kazan - Bedava İnternet Paketi

App Name 1 GB Kazan - Bedava İnternet Paketi
Package Name com.gbmilyoneri.kazan
Version 1.0.0
Rating 4.1 ( 1,168 )
Size
Requirement Android 4.0.3 and up
Updated 2017-12-08
Installs 100,000 - 500,000
Category Games, Trivia

Tags: , , , ,